O mne ...

Volám sa Daša. Vyštudovala som matematicko-fyzikálnu fakultu. Vždy ma zaujímalo, ako všetko okolo nás funguje, prečo sa niektoré veci dejú …

Už oddávna som cítila, že vnímam svet inak ako ostatní. Najväčší zlom nastal tesne po tom, ako som skončila vysokú školu. Ochorela som, zo dňa na deň sa mi začal strácať zrak na jednom oku.

Bola som vtedy čerstvo po škole.  Skončila  som v nemocnici, zastabilizovali mi stav, lenže zrak bol poškodený. A začali ma sužovať predstavy, čo budem v tomto stave robiť, keď nebudem poriadne vidieť?

Úplnou náhodou som sa dostala do rúk lekára, ktorý sa venoval aj homeopatii a akupunktúre. Chodila som k nemu na pravidelné liečenia, pýtala som sa ako to liečenie funguje a pán doktor mi vysvetľoval, požičiaval knihy. Tak som objavila čaro homeopatie a akupunktúry. Zrak sa postupne vyjasňoval a za 2 mesiace som videla.

Ibaže nejako farebne.

Až neskôr som zistila, že vidím auru.

To sa stalo pred 20-timi rokmi.

Keď sa mi narodili deti a môj syn začal hovoriť prvé slová. „mama, tata, nebudem tu bývať“ – bolo mi jasné, že u nás doma nie je niečo v poriadku. A tak som sa dostala k feng šuej. Vyštudovala som všetky školy – škola tvaru, lietajúce hviezdy, škola kompasu, Ba-Zhai, San-He, čínska astrológia, základy tradičnej čínskej medicíny…Pre syna naozaj naše bývanie  nebolo v poriadku – nevyhovoval mu smer spania, a ani farby.

Popri tom som sa učila u jednej úžasnej liečiteľky – liečenie energiami, čistenie aury, čakier, vyčistenie karmických vzťahov, priestorov, prácu s kyvadlom, meditácie. Meditácie som sa učila aj u tibetského lámu, a snažila som sa v jeho učeniach pochopiť „kolobeh života“. Mám za sebou aj kurzy numerológie a astrológie u Valiky. Venujem sa 7 rokov aj aromaterapii.