Kadidlový esenciálny olej

Kadidlo – olej pravdy

  • analgetický, anti-bakterálny, protizápalový, antiseptický, anti-depresívum, astringent, karminatívum (uvoľňuje plynatosť), cikatrizant, cytofylatický (stimuluje regeneráciu buniek), digestívum, močopudný, na vykašliavanie, sedatívum, podporuje imunitu, tonikum.
  • Kadidlový olej  je najprínosnejší esenciálny olej na spomalenie a prehĺbenie dýchania, pomáha zvládať strach, úzkosť, nervové napätie a stres. Vonia doslova božsky a jeho tradičným použitím bolo pálenie ako obeta bohom. Používa sa v masážnych a kúpeľných olejoch, Kadidlo je tiež dobré na inhaláciu, difúzovanie a zmesiach na náladu. Pomáha pri respiračných problémoch a je užitočné pri nádchach, bronchitíde, astme, kašli a bolení hrdla.
  • Kadidlový olej je už celosvetovo zdokumentovaný, kvôli svojmu  priaznivému pôsobeniu na ochranu buniek.
  • Jedným z darov kadidla je jeho chémia – seskviterpény—dokážu preniknúť do hematoencefalickej bariéry a zabezpečiť okysličovanie  buniek pre optimálnu
  • komunikáciu na bunkovej úrovni. V štúdii, ktorá už podnietila ďalší následný výskum, sa  sesquiterpény ukázali, že zvyšujú počet určitých receptorov v mozgu a v súčasnosti sú považované za možné riešenie pri ochoreniach mozgu.

Kadidlo odhaľuje klamstvá a nepravdy. Pozýva ľudí, aby upustili od nižších vibrácií, klamstiev, zavádzania a negativity. Tento olej pomáha vytvárať nové perspektívy založené na svetle a pravde. Kadidlo obnovuje v pamäti duchovné pochopenie, dary, múdrosť a poznanie, ktoré si duša priniesla na tento svet. Je to silný čistič od duchovnej temnoty. Kadidlo pomáha pri odstraňovaní „šupín temnoty“ z očí, prekážok z mysle a stien zo srdca. Prostredníctvom spojenia duše s jej vnútorným svetlom, tento olej odhaľuje pravdu.

Kadidlo podporuje vytváranie zdravého pripútania k otcovi. Pomáha pri duchovnom prebúdzaní a pomáha človeku cítiť otcovskú lásku Božskosti. Keď sa človek cíti opustený alebo zabudnutý, Kadidlo mu pripomenie, že ho niekto miluje a ochraňuje. Aj keď je tento olej neuveriteľne silný, je tiež jemný, ako milujúci otec, ktorý živí, vedie a ochraňuje. Kadidlo poskytuje telu a duši ochranný štít pred negatívnymi vplyvmi a pomáha duši v duchovnom rozvoji. Tým, že posilňuje činnosti ako sú modlitba a meditácia, tento olej otvára duchovné kanály, ktoré človeku dovolia napojiť sa na Boha. Prostredníctvom svetla a sily kadidla sa môže človek priblížiť bližšie k božskosti, zdravej mužnosti a veľkoleposti skutočného Ja.